Szykujesz się do remontu salonu i masz plan na całkowitą zmianę, jednak nie wiesz co wybrać? Myślałeś o cegłach, ale ich położenie to za dużo pracy? A może kusi Cię "> Szykujesz się do remontu salonu i masz plan na całkowitą zmianę, jednak nie wiesz co wybrać? Myślałeś o cegłach, ale ich położenie to za dużo pracy? A może kusi Cię..."/>

Tapety na ścianę do salonu

...
Tapety na ścianę do salonu

Szykujesz się do remontu salonu i masz plan na całkowitą zmianę, jednak nie wiesz co wybrać? Myślałeś o cegłach, ale ich położenie to za dużo pracy? A może kusi Cię boazeria, jednak to rozwiązanie wiąże się z dodatkowymi nakładami finansowymi, przez wzgląd na nierówności ściany? Chciałbyś beton, ale boisz się, że wyjdzie brzydko? Postaw w takim razie na nowoczesne tapety na ścianę do salonu ze sklepu internetowego stylo-dom.pl i spełnij swoje marzenie o stylowym wnętrzu! 

W asortymencie sklepu znaleźć można wiele tapet - od tych imitujących cegły, przez drewniane deski, imitację betonu, aż po winylowe tapety z motywami ptaków, kwiatów i drzew. Zajrzyj do sklepu i przekonaj się, że Twoje marzenie wcale nie musi wymagać wielkich nakładów pracy czy finansowych! Zainwestuj w tapety, które są odzwierciedleniem Twoich potrzeb. 

Dodano:

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska

Zielona 55

Nowy Sącz 33-300

733 23 23 98

Ocena: 0 (z 0 głosów)

...

Możesz także sprawdzić oferty innych firm

PPH i U Meteor Sp. z o.o.
Kraków
service picture
DOMelement - Budowa Domów
Libiąż
service picture
Copywriter.pl
Kraków
service picture