Każdy dom od czasu do czasu wymaga nowej aranżacji, aby zabić monotonię i zmienić panujący w nim klimat. Można to zrobić na wiele sposobów, a jednym z nich jest wykorzys "> Każdy dom od czasu do czasu wymaga nowej aranżacji, aby zabić monotonię i zmienić panujący w nim klimat. Można to zrobić na wiele sposobów, a jednym z nich jest wykorzys..."/>

http://beluglass.pl/sciany-szklane/

...
http://beluglass.pl/sciany-szklane/

Każdy dom od czasu do czasu wymaga nowej aranżacji, aby zabić monotonię i zmienić panujący w nim klimat. Można to zrobić na wiele sposobów, a jednym z nich jest wykorzystanie szkła w pomieszczeniu nie tylko jako niewielkich dekoracji, ale montując na przykład szklane ściany działowe. W Warszawie i okolicach działa firma ze strony beluglass.pl, która zajmuje się instalacją najróżniejszych ścianek wykonanych ze szkła hartowanego, wytrzymałego i bezpiecznego, gdyż jest ono praktycznie nie do zbicia. 

Przedsiębiorstwo to tworzy ściany działowe z jednolitego szkła w naturalnym kolorze lub barwionego, ale klient może zażyczyć sobie także ścianki piaskowane lub z naniesioną grafiką. Możliwości jest mnóstwo, dlatego nawet najbardziej wymagający klienci znajdą tutaj coś, co ich zainteresuje, że ich mieszkania nabędą nowego charakteru. Wykorzystując te możliwości, można optycznie powiększyć nieduże pomieszczenia, a większym nadać lekkości i nowoczesnej atmosfery. Decydując się na współpracę, klient może liczyć na fachowe doradztwo, przygotowanie projektu i fachowy montaż.

Dodano:

Glassandmore.pl

Bruzdowa 19a

Warszawa 02-994

222428348

Ocena: 0 (z 0 głosów)

...

Możesz także sprawdzić oferty innych firm

SOLID HALE Sp. z o.o.
Młochów
service picture
Dan-Serwis Daniel Kopera
Warszawa
service picture
Caprea Agencja Reklamowa
Warszawa
service picture