Zakwasy to nie tylko przypadłość zawodowych sportowców, przypadłość ta dotyczy też, a może przede wszystkim tych, którzy nagle wstali zza biurka i postanow "> Zakwasy to nie tylko przypadłość zawodowych sportowców, przypadłość ta dotyczy też, a może przede wszystkim tych, którzy nagle wstali zza biurka i postanow..."/>

Kosmetyki z magnezem

...
Kosmetyki z magnezem

Zakwasy to nie tylko przypadłość zawodowych sportowców, przypadłość ta dotyczy też, a może przede wszystkim tych, którzy nagle wstali zza biurka i postanowili, że będą się więcej ruszać. To słuszne założenie, ale wydolność swojego organizmu należy zwiększać stopniowo, a nie wsiąść, np. na rower i od razu przejechać 15 czy 20 kilometrów.

Jeśli dotyczy Cię ten problem, musisz zafundować sobie masaż sportowy. Wiele gabinetów odnowy biologicznej ma ten rodzaj masażu w swojej ofercie, ale nie wszyscy wiedzą, jak wzmocnić efekty takiego masażu, a sposób na to jest bardzo prosty.

Na mg12.pl przeczytasz, że warto regularnie stosować kosmetyki z magnezem. Na przykład masażyści lubią stosować takie kosmetyki, gdyż zapewnia to im lepszy poślizg rąk w czasie wykonywania masażu  i umożliwia rozprowadzenie magnezu do różnych części ciała, a wiadomo, że przez skórę magnez lepiej się wchłania.

Masaż warto uzupełnić też o kąpiele magnezowe, płatki magnezowe dodawane do kąpieli mogą w znaczący sposób zniwelować ból poprzez złagodzenie stanu zapalnego.

Dodano:

m12.partners sp. z o.o. sp.k.

Twarda 18

Warszawa 00-105

Ocena: 0 (z 0 głosów)

...

Możesz także sprawdzić oferty innych firm

SOLID HALE Sp. z o.o.
Młochów
service picture
Dan-Serwis Daniel Kopera
Warszawa
service picture
Caprea Agencja Reklamowa
Warszawa
service picture