Ochrona pojazdu przed czynnikami zewnętrznymi, takimi, jak deszcz, śnieg czy mróz jest szczególnie istotna dla osób, które nie mają możliwości garażować motocykla. Nie "> Ochrona pojazdu przed czynnikami zewnętrznymi, takimi, jak deszcz, śnieg czy mróz jest szczególnie istotna dla osób, które nie mają możliwości garażować motocykla. Nie..."/>

Pokrowce na skuter

...
Pokrowce na skuter

Ochrona pojazdu przed czynnikami zewnętrznymi, takimi, jak deszcz, śnieg czy mróz jest szczególnie istotna dla osób, które nie mają możliwości garażować motocykla. Niezabezpieczony pojazd narażony jest nie tylko na rdzę, ale także różnego rodzaju zabrudzenia.

Czy istnieje skuteczne rozwiązanie, umożliwiające ochronę pojazdu? Oczywiście. W tym przypadku sprawdzą się solidne pokrowce na skuter. Taki materiał, dostępny w asortymencie polskiego dystrybutora na motocyklowysklep24.pl, cechuje się:

  • wodoodpornością,
  • wykrojem, uwzględniających miejsce zabezpieczeń antykradzieżowych,
  • mocnymi szwami, które minimalizują ryzyko rozerwania się.

Plandeka jest inwestycją, która znacznie przedłuży żywotność karoserii pojazdu, co przełoży się w dłuższej perspektywie na wydatki, związane z odnawianiem warstwy lakieru.

Dodano:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Szeroka 11

Września 62-300

502 999 219

Ocena: 0 (z 0 głosów)

...

Możesz także sprawdzić oferty innych firm

KJ Studio
Piła
service picture
Twoj-Parkiet.pl
Poznań
service picture
NET MEDIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Poznań
service picture