Wielu właścicieli domów ma dylemat, czym ocieplić ściany, aby jak najmniej energii cieplnej potrzebne było do ich ogrzania. W ofercie hurtowni z materiałami izolacyjnymi "> Wielu właścicieli domów ma dylemat, czym ocieplić ściany, aby jak najmniej energii cieplnej potrzebne było do ich ogrzania. W ofercie hurtowni z materiałami izolacyjnymi..."/>

Styropian grafitowy jaki klej | Dom Energooszczędny Andrzej Mastalerz

...
Styropian grafitowy jaki klej | Dom Energooszczędny Andrzej Mastalerz

Wielu właścicieli domów ma dylemat, czym ocieplić ściany, aby jak najmniej energii cieplnej potrzebne było do ich ogrzania. W ofercie hurtowni z materiałami izolacyjnymi ze strony domenergooszczędny.eu można znaleźć różnego rodzaju materiały ociepleniowe takie jak wełna mineralna, styropian biały i styropian grafitowy. To, jaki klej zostanie dobrany do każdego z tych rodzajów styropianu, też ma bardzo istotne znaczenie.

Ponieważ styropian grafitowy ma zdecydowanie mniejszą lepkość niż biały, producenci i doświadczeni fachowcy zalecają do niego klej uniwersalny, taki, jaki stosuje się do wtapiania siatki. Na podanej stronie można znaleźć klej uniwersalny marki Termo Organika, który świetnie nadaje się do tego rodzaju prac i gwarantuje doskonałą przyczepność niemal do każdego podłoża. W tym przypadku naprawdę nie warto oszczędzać i kupować tańszego kleju, a już na pewno nie stosować zwykłego piasku z cementem, gdyż z czasem ocieplenie może zacząć odpadać od ściany i cała praca okaże się daremna. W razie wątpliwości można skontaktować się z pracownikami sklepu, którzy chętnie pomogą.

Dodano:

Dom Energooszczędny Andrzej Mastalerz

Morsztyna 10

Częstochowa 42-209

+48 34 307 07 77

Ocena: 0 (z 0 głosów)

...

Możesz także sprawdzić oferty innych firm

ECO-ORLIC SP. Z O.O.
Chorzów
service picture
Geisha Erotic Shop
Żory
service picture
F.P.H.U. "Arte-bis" Wiesław Mońka
Krzepice
service picture