Ocieplanie domu wełną mineralną czy klasycznym styropianem ma wiele niewątpliwych zalet. Jednak aby cieszyć się pożądanym efektem końcowym, nie można ograniczyć się "> Ocieplanie domu wełną mineralną czy klasycznym styropianem ma wiele niewątpliwych zalet. Jednak aby cieszyć się pożądanym efektem końcowym, nie można ograniczyć się..."/>

Listwa startowa do styropianu cena

...
Listwa startowa do styropianu cena

Ocieplanie domu wełną mineralną czy klasycznym styropianem ma wiele niewątpliwych zalet. Jednak aby cieszyć się pożądanym efektem końcowym, nie można ograniczyć się do podstawowych etapów prac. Bardzo ważne są detale wykończenia.

Dobry przykład na powyższą tezę stanowi listwa startowa do styropianu – jej cena nie jest wysoka, a zarazem można ją wygodnie zamówić przez Internet. Dobrze, ale w zasadzie po co? Odpowiedź jest prosta: chodzi o podwójne zabezpieczenie izolacji – zarówno przed działaniem gryzoni, jak i niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nie trzeba tłumaczyć, dlaczego wilgoć czy zniszczenia mechaniczne są szkodliwe dla warstwy izolacyjnej tak w krótkiej, jak i długiej perspektywie czasowej.

W sklepie internetowym domenergooszczedny.eu można zamówić wszystko, co niezbędne do przeprowadzenia skutecznej izolacji. Również listwy cokołowe z blachy aluminiowej w różnych szerokościach, które spełniają normę PN-EN 13658 – 2.

Dodano:

Dom Energooszczędny Andrzej Mastalerz

Morsztyna 10

Częstochowa 42-209

+48 34 307 07 77

Ocena: 0 (z 0 głosów)

...

Możesz także sprawdzić oferty innych firm

ECO-ORLIC SP. Z O.O.
Chorzów
service picture
Geisha Erotic Shop
Żory
service picture
F.P.H.U. "Arte-bis" Wiesław Mońka
Krzepice
service picture