Kamienica6 | Wesele Aleksandrów Łódzki

...
Kamienica6 | Wesele Aleksandrów Łódzki

Organizacja wesela wiąże się z wieloma przygotowaniami i koniecznością rezerwacji terminów różnych usług. Choć trudno czasem znaleźć dobrego fotografa czy zespół, to zdecydowanie najważniejszy jest kościół i sala weselna. Bez nich żadne przyjęcie się nie odbędzie.

Planując wesele w Aleksandrowie Łódzkim, warto przyjrzeć się ofercie prezentowanej przez restaurację Kamienica nr 6. Elegancka sala, którą można dodatkowo przystroić, z pewnością spodoba się młodym, jak i ich gościom. Odpowiednio duża powierzchnia zaś bez problemu pomieści wszystkich weselników. Pyszna kuchnia i ciekawe menu pozwala zrezygnować z osobnego cateringu, co wiąże się bezpośrednio z rzeczywistymi oszczędnościami. Dużą zaletą są również pokoje noclegowe, w których goście mogą wypocząć po przyjęciu.

Profesjonalna obsługa, która pracuje w restauracji, przekłada się na wysoki komfort gości. Na stole bowiem nie braknie wykwintnych posiłków, które będą dodatkowo pięknie przystrojone. Pokaźna karta win największej winiarni w Łódzkiem to kolejny atut tej restauracji, który docenią miłośnicy tego trunku.

Dodano:

Kamienica6

Plac Kościuszki 6

Aleksandrów Łódzki 95-070

735161534

Ocena: 0 (z 0 głosów)

...

Możesz także sprawdzić oferty innych firm

ABC-BOBASA
Brzeziny
service picture
Świat Kawy
Łódź
service picture
Peggy Brown Salon Dodatków Ślubnych i Weselnych
Łódź
service picture