Jeżeli nauka angielskiego ma być skuteczna, musi być prowadzona przez osoby kompetentne. Szkoła Learn & Smile zadbała o to, by zatrudnieni nauczyciele mieli wymagane umieję "> Jeżeli nauka angielskiego ma być skuteczna, musi być prowadzona przez osoby kompetentne. Szkoła Learn & Smile zadbała o to, by zatrudnieni nauczyciele mieli wymagane umieję..."/>

Native speaker angielski warszawa | Learn & Smile

...
Native speaker angielski warszawa | Learn & Smile

Jeżeli nauka angielskiego ma być skuteczna, musi być prowadzona przez osoby kompetentne. Szkoła Learn & Smile zadbała o to, by zatrudnieni nauczyciele mieli wymagane umiejętności dydaktyczne, a także doskonale znali język. Zostali oni sprawdzeni nawet po względem charakteru. Propozycją tej szkoły są konwersacje z native speakerem. Dzięki nim uczniowie osłuchują się z poprawnym akcentem. Uczą się oni też najważniejszych słów i zwrotów przydatnych w życiu codziennym oraz podczas spotkań biznesowych.

Native speaker uczący angielskiego w Warszawie w szkole, o której mowa wyżej, prowadzi lekcje w sposób profesjonalny, a przy tym interesujący. Z chęcią opowiada on o regionie, z którego pochodzi. Warto zaznaczyć, iż przez całe zajęcia uczniowie muszą komunikować się w języku angielskim, co pozwala im oswoić się z nim. Taka forma nauki jest niezwykle owocna. Szybko przyniesie ona oczekiwane efekty.

Dodano:

Learn & Smile

Aleje Jerozolimskie 85

Warszawa 02-001

573 018 375

Ocena: 0 (z 0 głosów)

...

Możesz także sprawdzić oferty innych firm

SOLID HALE Sp. z o.o.
Młochów
service picture
Dan-Serwis Daniel Kopera
Warszawa
service picture
Caprea Agencja Reklamowa
Warszawa
service picture