Obecnie w Polsce znaleźć można coraz więcej profesjonalnych fryzjerów dla czwor "> Obecnie w Polsce znaleźć można coraz więcej profesjonalnych fryzjerów dla czwor..."/>

Lucky Dog • Salon fryzjerski dla psów Marki

...
Lucky Dog • Salon fryzjerski dla psów Marki

Obecnie w Polsce znaleźć można coraz więcej profesjonalnych fryzjerów dla czworonogów, ponieważ zabiegi pielęgnacyjne przestały być uznawane za zbędną fanaberię. W rzeczywistości jest to czynność mogąca polepszyć komfort oraz zdrowie pupila. W wielu przypadkach wizyta obejmuje kąpiel psa, wyczesanie go oraz podcięcie pazurów. Doświadczony groomer przeprowadzi zabieg w taki sposób, że pies będzie wyglądał pięknie, ale przede wszystkim będzie on przygotowany na aktualnie panujące warunki pogodowe. Jest to także nieocenione źródło wiedzy związanej z domową pielęgnacją oraz właściwym żywieniem czworonogów. Miejscem godnym odwiedzenia jest salon fryzjerski dla psów w Markach Lucky Dog.

Do salonów zgłaszają się także osoby przygotowujące psy na wystawy. Wykonanie odpowiedniej fryzury zgodnej ze wzorcem rasy byłoby trudne w przypadku, gdy właściciel nie ma doświadczenia w tej kwestii. Groomerzy zadbają o właściwy wygląd pupila, sprawiając, że będzie on prezentować się nienagannie. Należy też zaznaczyć, że usługi fryzjerów kierowane są nie tylko do psów rasowych, ale też kundelków.

Dodano:

Lucky Dog

Ludwika Solskiego 7A

Marki 05--27

+48 791 096 006

Ocena: 0 (z 0 głosów)

...

Możesz także sprawdzić oferty innych firm

SOLID HALE Sp. z o.o.
Młochów
service picture
Dan-Serwis Daniel Kopera
Warszawa
service picture
Caprea Agencja Reklamowa
Warszawa
service picture