Budowa hal magazynowych

...
Budowa hal magazynowych

Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem różnego typu obiektów przemysłowych, usługowych czy handlowych. Dodatkowo w ofercie znajduje się budowa hal magazynowych żelbetowych i stalowych dowolnej wielkości.

Fachowcy dobiorą odpowiednie materiały budowlane. Ponadto zamontują oświetlenie, instalację wentylacyjną oraz klimatyzację. Warto zaznaczyć, że podmiot produkuje rozmaite elementy wykończeniowe, np. rolety zewnętrzne i wewnętrzne, okna oddymiające i napowietrzające, drzwi przeszklone, rozwierane i przesuwne, przeznaczone do budynków biurowych, balustrady, fasady i elewacje oraz ścianki profilowe i pełnoszklane. Na życzenie zleceniodawcy pracownicy wykonają drzwi przeciwpożarowe o odporności ogniowej EI-30 lub EI-60.

Firma TMT WADOWICE gwarantuje profesjonalne doradztwo oraz pomoc w zgromadzeniu wszystkich dokumentów potrzebnych do uzyskania zezwoleń. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Formularz znajduje się na stronie internetowej.

Dodano:

TMT WADOWICE Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 29

Wadowice 34-100

+48 33 873 21 21

Ocena: 0 (z 0 głosów)

...

Możesz także sprawdzić oferty innych firm

Jan Byczkowski Fotografia
Zakopane
service picture
PPHU "BU-MOR"
Oświęcim
service picture
Wykończenia Orzechowski
Wrząsowice
service picture